Reklamy na blogy zde
Zápis sb zde

Bella Goth

28. listopadu 2010 v 9:50 | simsmaniak |  TS2 info
Snad všichni, co hrají TS2 někdy slyšeli o Belle Gothové! Tak jsem prošmejdila internet. Neudu dávat zdroj, protože na polovině stránek je to samé...

Takže první věc- 

Na oficiální stránka www.thesims2.com se objevil rozhovor s Bellou Gothovou kde jí Maxis klade otázky a ona odpovídá.Zde jsem ho pro vás přeložil.Hodně se v něm můžete dozvědět. WinkBella Goth zmizela v létě roku 2004, tým velmi dobře školených SimCity vyšetřovatelů cestoval daleko a široko a povedlo se mu Bellu vypátrat a položit jí několik otázek. Toto je jejich zveřejněné interview. 

Rckljohnson: Kde nyní jste? 

Bella: Zřejmě jsem na místě nazvaném Podivín.A skutečně je to vhodné 
jméno. Nejsem si jistá co se stalo nebo jak jsem se sem dostala , ale právě jsem začala navštěvovat svého terapeuta a hypnoterapeutická sezení jsou velmi účinná. Také si stále pročítám svůj deník, ale nic z toho se mi nevybavuje. 

Bbygrl 814916: Jak se může stát, že si nevzpomínáte na Mortimera, Kassandru a Alexe? 

Bella: Po tom únosu jsem si nemohla celé měsíce na nic vzpomenout, jen nějaké záblesky a pak nic, ale s pomocí mého deníku a terapeuta se mi vzpomínky pomalu začínají vracet. 
Je těžké si vzpomenout na věci, které se staly před tím, než se Kassandra narodila nebo dokonce na moji svatbu, ale pamatuji si svoji rodinu a jak moc je mám ráda.Dokonce si vzpomínám na některé z prací Mortimera před tím, než jsem byla zajata. Už byl velice blízko objevu elixíru věčného života. Dělala jsem si starosti, že nad tím tráví tolik času.Už se mu povedla přechodná verze a stala se strašně populární po celém městě. Myslím, že každý chce žít věčně! 

simgelf: Co se stalo tu noc, kdy jste byla unesena? Létající talíř se zřítil? 

Bella:Nejsem si jistá všemi podrobnostmi, ale mám sny, že jsem v nějaké lodi, myslím, že nešlo o havárii nebo že bych se nemohla probudit. Vzpomínám si na zeleného muže s velkýma 
černýma očima, nedávalo to smysl předtím a určitě ani teď. Jsou to jen takové chvilky a já byla určitě úplně někde jinde. 

Simology022: Co jste přesně dělala na střeše Dona Juana tu noc, kdy jste zmizela? 
Jak to vidíte s romantickým vztahem vaší dcery a Dona? 

Bella: Myslím, že Don Juan je nepochopený muž. Přestěhoval se do města a zdál se tak opuštěný. Byl tak jiný a "zdvořilý", že ho sousedé nepřijali. Potřeboval přítele a my jsme ho přivítali do našich životů. Myslím, že Kassandra se do něho zamilovala už do začátku a naneštěstí se on trošku zamiloval do mě. Myslím, že Don není ten pravý pro Cassandru, ale 
ona by měla poslouchat své srdce - neříkejte Mortimerovi co jsem teď povídala. Tu noc, co jsem opustila Krasohlídkov, jsem skončila u Dona, kde jsme si povídali o životě, lásce a jak 
si on připadá jako nový chlapík. Byl to příjemný, vřelý večer plný hvězd, protože jsme byli venku na střeše a pozorovali hvězdy. Vše, co si pamatuji, je záblesk světla a probuzení na zvláštním místě. 

Chair492: Byla jste nevěrná chudákovi starému Mortymu? 

Bella: Samozřejmě, že ne! Miluji svého muže a mám ráda svoji rodinu, jsou pro mě všechno. 
Nikdy jsem nikoho jiného nemilovala tak jako Mortimera Gotha. On je tak pošetilý a roztomilý, tuto jeho stránku většina lidí nezná. Většina našich sousedů si myslela, že 
Mortimer je příliš uhlazený nebo nudný a že neumí být zábavný. 

poochdog: Rád bych věděl, zda Dina Calientová je v tom zapletena. Všiml jsem si, že má nějaké kontakty s mimozemšťany a že přijela v předvečer vašeho zmizení. Nyní jde po vašem manželovi. Takže je v tom Dina zapletena? Bella: To jsem o Dině nevěděla, ale dává to smysl. Jistě to pravděpodobně nebudu vědět nikdy, ale toto je to, co si myslím. Když se Dina a Nina přestěhovaly do města, manžela si 
předcházely. Ve skutečnosti, to bylo téměř urážlivé, jak otevřeně si ho zkoušely získat, jako kdybych si toho nevšimla. Myslím si, že někdo Dinu poslal do města úmyslně s cílem odtrhnout Mortimera ode mě. Já vím, že je génius a jeho práce je důležitá pro mnoho lidí. Rozhodně bych si ale nikdy nedokázala představit, že by vytvoření elixíru věčného života mohlo někomu stát za to, aby zničil naše manželství. A proč mě chtěli od Mortimeraj odtrhnout?Snad si mysleli, že já jej od práce odvádím a rozptyluji a věřili, že když mě od lásky mého života odtrhnou, že jej přinutí přestat s jeho prací. 

simslover210: Co je pravdy na fámách o vaší dvojnici? 

Bella: Už jsem tyto drby slyšela a pokud vím, jsou nepravdivé. Nikdy jsem svoji dvojnici neviděla a nikdy jsem neslyšela žádné příhody o tom, že by mne někdo viděl s mojí dvojnicí takže kdo mluví o mé dvojnici? Nechci se chlubit, ale vsadila bych se, že moje dvojnice není tak roztomilá. 

PprFlwrs4: Proč jste stále tak mladá, když váš manžel je starý.... a.... skutečně.... starý? 

Bella: To opravdu nedokážu vysvětlit, možná jeho práce má na něj opačný účinek a místo, aby mu život prodlužovala, tak způsobuje stárnutí. Nebo lidé, kteří nás chtěli oddělit, nějakým způsobem použili jeho výzkum a otestovali to na mě tak, abych zůstala stále mladá. 

WadeSimMiser: Co se vám stalo, když jste se rozhodla zaplatit návštěvu laboratorního technika pro opylení?Jak byste to vysvětlila svému manželovi Mortimerovi? 

Bella: Seznámila jsem se s OT9(Opylovací Technik č.9), je velmi příjemný. A jeho rodina je tak sladká. Byli ke mně tak laskaví, když jsem se zorientovávala. Kéž by Mortimer měl možnost se s OT9 seznámit. 

abonnell200: Kdybyste měla příležitost vrátit se k Mortimerovi, Kassie a Alexovi, udělala byste to? Proč ano nebo proč ne? 

Bella: Vždycky se budu snažit vrátit ke své rodině, ale teď to nejde. Jak jsem řekla, 
je něco divného na tomto městě. Je to téměř jakobych se pokaždé snažila odejít, a skončila zase zde. 

Dixiedawn30: Už jste někdy přemýšlela o změně vašeho účesu? A co se stalo s červenými šaty? 

Bella: Mně to vyhovuje, tak proč změnu? 

Další vec-
Myslím, že alespoň většina z vás ví, kdo to je nebo byla Bella Gothová.
Bella byla manželkou Motrimera Gotha, matkou Kasandry a Alexandra.
Byla záhadně unesena mimozemšťany pravděpodobně ze střechy domu Dona Juana(snoubenec Kasandry). Dodnes spousta příznivců The Sims spekuluje o tom, kde by mohla být. Nečekaně mi spadla z nebe na zahradu.
Přečtěte si celý článek a prosím napište do komentářů,zda jste se s ní také setkali.
Dneska jsem hrála Sims2 a stalo se mi něco podivného. Bylo to, když jsem hrála za jednu simku na univerzitě,abych spolu s vyfocenými fotkami napsala návod, jak se stát členem tajného spolku.
Protože jsem se chtěla rychleji seznámit s členy tajného spolku, najala jsem dohazovačku a koupila si od ní lektvar lásky č. 8,5. Pak mě napadlo, koho mi asi dohazovačka dohodí na schůzku naslepo. Tak jsem z legrace dala jen 33§ a zvolila jsem,že chci, aby dohodila ženu. Čekala jsem,že mi dohodí nějakou upírku, ale z nebe spadla Bella Gothová.
Pak se otřepala a já si všimla,že na prstě má snubní prstýnek.(na obrázku to jde vidět,na ruce,kterou má na hlavě)
Tak jsem dávala takové interakce,ať se s tou simkou seznámí. Pak se mi podařilo(ani nevím jak) je spolu zasnoubit!! U toho jsem je stihla dokonce vyfotit:
Pak jsem chtěla nastěhovat Bellu k mojí simce,ale neobjevila se nabídka k nastěhování.
Teď neukončím studium mojí simky na univerzitě, protože už jsem blízko tajnému spolku. Až se mi podaří dostat se do toho spolku a budu mít dostatek fotek, odstěhuju simku z univezrity a pokusím se Bellu nastěhovat k ní. Nebudu je vdávat(o to mi nejde), ale ráda bych zjistila,jestli si Bella pamatuje Mortimera, Kasandru a Alexandra.
Až tedy zkončím na univerzitě, můžete čekat článek o tajném spolku a dokončení tohoto článku s tím, kde bude Bella bydlet atd.
Pár fotek Belly Gothové:3 (4) verze Belly-


1.Bella z Krasohlídkova!


2. Bella z podivína!

3.Bella GOTT (Noční život- z cetrum)4.Bella (zelenooká, si unešená od těch mimozemšťanů?)
Tak kde je tedy ta pravá Bella?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 LU LU | 23. června 2011 v 18:22 | Reagovat

Pravá je ta první. Je v krasohlídkově, já ji dkonce našla xD

2 sims-girl-3 sims-girl-3 | Web | 24. června 2011 v 7:19 | Reagovat

[1]: Tak to je skvělé. A jak se ti to povedlo?

3 miška miška | 27. prosince 2011 v 14:41 | Reagovat

mam lepší mam the sims 3 mazlíčky 2 je blbá. ;-)  :-D  :-D  :-D

4 sims-girl-3 sims-girl-3 | Web | 27. prosince 2011 v 18:18 | Reagovat

[3]: The sims 2 není blbá, jen je trochu zastaralá, a ne tak dokonalá jako The sims 3, ale pořád je dobrá, protože má hodně výhod, aktivit a věcí, které v The sims 3 chybí

5 Simslover Simslover | 25. srpna 2013 v 19:35 | Reagovat

Já sice nemám TS2 ale chtěla bych to abych mohla skusit vypátrat tu Bellu.To pátrání je totiž moc zajímavý a tak... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.