Reklamy na blogy zde
Zápis sb zde

Mistrovství v bojovém umění kung-fu

14. října 2009 v 6:00 | simsgirl

Při svých cestách do Číny mohou simíci vůbec poprvé začít cvičit a učit se bojová umění! Přinášíme vám několik tipů, které vám pomohou dosáhnout mistrovství v kung-fu.

TRÉNINK - Akademie bojových umění Fénix v čínském Shang Simla je tím nejlepším místem pro nastoupení cesty spravedlivých. Ovšem ti, kdo dávají přednost tréninku mimo Čínu, si mohou koupit tréninkového panáka, přerážecí desky a nějaké čtení na doma. Teprve po dostatečném bušení do panáka a přeseknutí hromady desek se simík dostane na cestu spravedlivých k zaslouženému vítězství! Ke skutečně mistrovskému zvládnutí disciplín bojových umění v The Sims 3 Cestovní horečka musí simík zdolat několik zdatných protivníků na Velkém turnaji v Číně.

CVIČENÍ - Mistři bojových umění rádi zápasí a procvičují si své dovednosti v přátelských duelech. Jako odměnu získávají nové tréninkové úbory s barevnými pásy, symbolizující úroveň jejich umění a talent. Cvičné zápasy jsou skvělým způsobem k rozvíjení schopností Simíků, budování nových přátelství a předvedení čerstvě za odměnu získaných pásů!

KONCENTRACE - Meditace je klíčem k dosažení vyrovnanosti a klidu mysli. Tvrdá pěst je bez silné mysli ničím. Koncentrovaný bojovník je schopen se teleportovat a dosáhnout neuvěřitelné síly.

MISTROVSTVÍ - Velcí mistři bojových umění jsou natolik mocní, že dokáží využívat magických prvků v přírodě k pomoci v boji proti zlu!

VYUČOVÁNÍ - Špičky mezi mistry bojových umění mohou učit ostatní a dále tak rozmnožovat řady disciplinovaných bojovníků po celém světě.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.